Luxusní ubytování v Brně

Bytové i nebytové prostory

Popis objektu

Nový Bytový dům Gajdošova 10 se nachází v uliční zástavbě ulice Gajdošova, k.ú. Židenice. Budova je v blízkosti křižovatky Stará Osada, při ulicích Gajdošova a Bubeníčkova, naproti objektu Aeskulap - dnes tam sídlí Úřad práce a pracoviště Městské správy sociálního zabezpečení, který svým výrazem dominuje okolní zástavbě.Snadný přístup do centra města a dalších oblíbených míst umožňuje velmi dobrá a pravidelná městská doprava - tramvaj č.2, 3 směr Stará Osada, zastávka tramvaje Stará Osada ( konečná ).

Do uliční fronty se řešený dům tváří stroze a reaguje na denní ruch v ulici a blízkém okolí. Do dvorní části jsou řešeny prosklené stěny jednotlivých bytů - garsoniér, které otevírají pohled na okolní zeleň, sportoviště a ve vyšších patrech pak na panorama města.

Orientace v podélné ose je východ-západ.

Vstupní - uliční podlaží objektu je navrženo jako součást uličního parteru. Směrem do ulice je navržena obchodní prostor s využitím suterénního skladového zázemí. Vstup do objektu je veden podél příjezdové rampy vedoucí do suterénních parkovacích stání, při levém štítu domu. Ve střední části domovní chodby je umístěno jednoramenné schodiště, v zadní části chodby je výtah. Schodiště a výtah spojují jednotlivá podlaží až do suterénu domu. Směrem do dvora jsou v přízemí navrženy dva byty - garsoniéry s přilehlou terasou. V suterénu domu je parkovací stání pro nájemníky, řešeno jako volné parkovací stání i. Celkem je zde řešeno 19 stání. Suterén a parkovací stání jsou přístupny z domovní chodby a výtahu.

Ostatní podlaží domu - 2., 3., 4. a 5. NP jsou bytové jednotky typu 1+ kk. V rámci řešení stavebních modulů domu jsounavrženy tři byty do ulice a tři byty s balkónem směrem do dvora. Každý byt obsahuje vstupní předsíň s koupelnou, velkou šatnou a obytnou místností vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči. Směrem do ulice jsou navržena okna v kombinaci podélných a svislých pásů tvořících v interiéru a exteriéru hru okenních otvorů. Směrem do dvora navazují na obytnou místnost předsazené balkony - lodžie, opticky propojené s interiérem přes prosklenou stěnu.

Bytový dům obsahuje celkem 26 garsoniér.
Počet bytů - garsoniér, celkem 26
- 1.NP - 2
- 2.NP - 6
- 3.NP - 6
- 4.NP - 6
- 5.NP - 6

Další byty k pronájmu

<
>

© Copyright 2015 Gajdošova 10 | Created by IT:ART